ПРОЕКТ ЗАКРИТО

Минув один рік.

Рік тому 1 квітня 2010 р. наша громадська організація «Взаємодопомога вільних людей» отримала у міста приміщення в мікрорайоні Нова Балашівка за адресою вул. Повітрянофлотська, 67 к.2 для створення дитячого центру. Щоб наші діти не шукали собі пригод на вулиці та по підвалах.

 Минув рік ремонт в приміщенні ще не завершено. Секції гуртки не відкрито тренування не проводяться, але вже сьогодні діти можуть прийти та пограти в теніс хоч якийсь час зайнятися  цікавою справою та побути під доглядом дорослих.

Діти які проводять час в майбутньому дитячому центрі не тільки грають, а й допомагають наводити порядок у приміщенні щоб швидше почали працювати спортивні секції та гуртки за інтересами.

На сьогоднішній день працівники Міської ради не зацікавлені щоб на мікрорайоні Нова Балашівка був дитячий центр, щоб ми піклувалися своїми дітьми, та наші діти не ставали злодіями та наркоманами.

Замість того щоб допомогти, або хоча б не заважати вони намагаються відібрати надане раніше приміщення та віддати комерсантам щоб хтось багатів, а наші діти нехай шукають собі розваги по підвалах.

Шановні батьки якщо вам не байдуже чим займаються ваші діти граючись на вулиці, пропонуємо разом створити їхній досуг, знайти їм цікаві розваги недалеко від дому і показати власним прикладом що нам не байдуже їхнє майбутнє.

Тому якщо є бажаючі прискорити відкриття  дитячого центру та надати посильну допомогу, телефонуйте 066-927-30-60, 066-112-47-80, 066-224-48-27.

Діти бажаючі пограти  в настільний теніс ми Вас чекаємо за адресою вул. Повітрянофлотська, 67 к. 2.

Створення дитячого центру.

Кіровоградська міська громадська організація «Взаємодопомога вільних людей» з метою створення дитячого центру на Новій Балашовці, отримала в квітні цього року у Кіровоградської міської ради приміщення у будинку за адресою - вул. Повітрянофлотська, 67.

У багатьох може виникнути питання навіщо воно нам, або хтось може висловити думку, про те що у місті з’явилася ще одна громадська організація, яка хоче отримати популярність за рахунок популістських ідей.

Так дійсно в місті існує багато громадських організації, які мають привабливі лозунги, обіцяють допомогти майже всім, але організацій, які дійсно допомагають людям, нажаль дуже мало.

Ми створювалися з метою об’єднання людей якім потрібна допомога та які мають бажання допомагати іншим  у будь якому вигляді та прояві.

Деякі члени нашої організації проживають в мікрорайоні нашого міста - Балашівка. Одного разу під час спілкування один з членів організації поскаржився, що на території мікрорайону Нова Балашівка відсутні місця для проведення дитячого дозвілля. Почули, вирішили допомогти. Спочатку хотіли лише допомогти знайти спортивну секцію для дитини члена нашої організації, яка знаходиться в мікрорайоні Нова Балашівка. Як з’ясувалося такої немає. У зв’язку із чим в кінці минулого року нами уважно було досліджено питання дитячого дозвілля в мікрорайонах Нова Балашівка, Бєляєва, 101- мікрорайон. Виявляється, що в цих мікрорайонах проживає близько двох тисяч дітей шкільного віку, але гуртків за інтересами, спортивних секцій майже немає, діти вимушені шукати собі розваги на вулиці, або їздити до секцій, гуртків, спеціалізованих шкіл в інші райони міста.

Чи можливе самостійне проведення дітьми дозвілля на вулиці в наш час? Наша відповідь ні! Дитячі майданчики які будувалися ще в радянській час давно вже зруйновані. На їх місцях будуються гаражі утворюються стоянки автомобілів. Взагалі за час незалежності знищена система позашкільного дозвілля дітей. Старші покоління пам’ятають палаци Піонерів, гуртки Юних натуралістів, але все це у минулому. Зараз дозвілля діти влаштовують в підвалах, в інших місцях не придатних для розваг за безпечність, яких ніхто не відповідає.       

Правда можна влаштувати дітей в гуртки та секції, які знаходяться в центральній частині нашого міста, але чи є час у батьків приводити та забирати дітей з занять, це дуже незручно. Тому діти вимушені самостійно їздити до гуртків та секцій, що знаходяться в центрі міста. Такі поїздки інколи небезпечні, особливо під час повернення до дому пізно у вечері.

Члени Кіровоградської міської громадської організації «Взаємодопомога вільних людей» не змогли залишитися осторонь цієї проблеми. Виникла ідея утворити дитячий центр в мікрорайонах Нова Балашівка, Бєляєва, 101- мікрорайон. Обговоривши ідею вирішили втілити її у життя, і одразу перешкода, як виявилося в зазначених районах відсутні більш менш пристосовані приміщення для створення дитячого центру. Лише за адресою вул. Повітрянофлотська, 67 знайшлося приміщення, яке за площею може згодитися для утворення дитячого центру.

Але нажаль отримане Нами приміщення має дуже занедбаний стан. Необхідно провести роботи по переплануванню, відновлення комунікацій, встановлення санітарного обладнання та взагалі ремонтні роботи. До початку перелічених робіт членами нашої організації провадиться прибирання приміщення, звільнення від непотрібних речей, яких накопилося за час невикористання приміщення дуже багато. З квітня місяця кожні вихідні за адресою вул. Повітрянофлотська, 67 можна побачити, як члени нашої громадської організації самотужки прибирають приміщення майбутнього дитячого центру.

Постійно приймають участь у приведені майбутнього дитячого центру до належного стану: Голова КМГО «Взаємодопомога вільних людей» Власюк В’ячеслав, Климишена Надія, Осадчий Сергій, Цумарєв Марат та інші.

Дуже стало приємно те що наші ідеї, наші прагнення не байдужі деяким керівникам підприємств нашого міста. Наприклад 24 квітня відгукнулося на наше прохання допомоги у вивезені сміття – ТОВ «Раф - Плюс» та КП «1128».

Громадська організація «Взаємодопомога вільних людей» висловлює щиру подяку ТОВ «Раф – Плюс», КП «1128», та особисто керівникам – Тєтьорі Анатолію Олександровичу, Орєхову Володимиру Андрійовичу.    

Нажаль це лише початок, нам так ще багато необхідно зробити, нам не вистачає будівельних матеріалів, обладнання навіть часу. Звичайно ми не зупинимося і доведемо розпочату справу до кінця. Але ми прагнемо знайти небайдужих, які бажають допомогти у відкритті дитячого центру.

Якщо Ви не байдужі, у Вас є бажання допомогти нашій справі, ми чекаємо на Ваші пропозиції, ми відкритті для всіх.

Ви можете приєднатися до нас або надати нам допомогу для досягнення мети у будь якому вигляді, від будь якої допомоги Ми не відмовимося.

 

Голова КРК КМГО «ВВЛ»                              В.В. Масленников

Кошторис на ремонтні роботи в приміщенні під дитячий центр за адресою: м. Кіровоград, вул. Повітрянофлотська, 67, к. 2
кошторис.rtf
Текстовый документ 530.3 KB